קורות חיים להורדה בעיצוב מקורי - פתרונות - גיוס עובדים

קורות חיים להורדה בעיצוב מקורי

בדיוק כמו שאתם מחפשים את העבודה המתאימה לתקופה הקרובה גם רבים אחרים מחפשים אחר אותה משרה בדיוק. בעידן בו הגשת קורות חיים הפך לקל מאי פעם ושוק העבודה לתחרותי מאי פעם עליכם לנצל כל יתרון שאתם יכולים כדי לתפוס את המשרה הרצויה. אתם זקוקים לקורות חיים אשר בולטים בערימה ומתקבעים בזכרונו של המעסיק. בדף זה נרכז בעבורכם קורות חיים בעיצוב ססגוני ושונה מכל השאר להורדה בחינם.

קורות חיים להורדה – עיצוב 01

קורות חיים מדליקים בעיצוב אופקי במקום אנכי (שינוי מרענן) עם רקע בצבע כחול בהיר אלגנטי וקריא, כותרת שתהיה השם שלכם ושלוש עמודות ראשיות למידע עבור מידע אישי, קורסים וכו’ וניסיון תעסוקתי. בנוסף יש מקום מוכן לתמונה ואני בהחלט ממליץ להוסיף אחת.

קורות חיים להורדה 01
קורות חיים להורדה 01

קורות חיים להורדה – עיצוב 02

קורות חיים אלגנטיים אשר נראים מעולה גם בשחור לבן ובמיוחד בצבע עם תיאור מושקע שלכם על רקע כחול בהיר, מקום לתמונה, תחומי התמחות, 4 תאים של משרות אחרונות, מידע רלוונטי ולימודים רלוונטיים. בנוסף בצורה מדורגת בתחתית קורות החיים מקום לפרטי יצירת קשר.

קורות חיים להורדה 02
קורות חיים להורדה 02

קורות חיים להורדה – עיצוב 03

קורות חיים אנכיים, צעירים ומסודרים עם דגש על הבלטת קורות החיים שלכם מעל לשאר. מעולים לשליחה במייל ויאפשרו למעסיק להכיר אתכם לפני שהוא באמת הכיר אתכם ומתאים במיוחד לבעלי מקצועות האינטרנט אשר מחזיקים בפרופילים חברתיים מושקעים ובכלל.

קורות חיים להורדה 03קורות חיים להורדה 03

צור קשר